STÓŁ DREWNIANY OKRĄGŁY SOSNOWY

299,00 439,00 

  • Materiał: drewno sosnowe
  • Możliwość wykonania stołu na zamówienie

 

 

Stół drewniany okrągły do kuchni lub jadalni

Stół drewniany okrągły z litego drewna sosnowego to idealne dopełnienie przestrzeni kuchni lub jadalni. W zależności od wybranych krzeseł, można stworzyć aranżację w stylu klasycznym, skandynawskim, prowansalskim lub nowoczesnym, co czyni ten stół niezwykle wszechstronnym.

Podane na stronie wymiary są typowe dla tego rodzaju stołów, ale istnieje możliwość wykonania stołu na indywidualne zamówienie o dowolnych wymiarach. W takim przypadku prosimy o bezpośredni kontakt z nami, aby dostosować stół do Twoich potrzeb.

Okrągły stół z drzewa sosnowego

Okrągły stół z drzewa sosnowego, to stół który posiada naturalne właściwości konstrukcyjne i ekologiczne. Solidna budowa oraz użycie litego drewna zapewniają znacznie wyższą trwałość i wytrzymałość w porównaniu do mebli wykonanych z materiałów drewnopodobnych.

Szeroki wybór kolorów

Istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru wybarwienia drewna, takich jak jasny naturalny, olcha, dąb, brąz czy kalwados, biały oraz opcje łączenia dwóch dowolnych kolorów.

Do każdego stołu istnieje możliwość dobrania kompletu krzeseł. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie, aby stworzyć spójną i stylową przestrzeń w Twoim domu.

>>>Krzesła drewniane<<<