• SZTACHETY MODRZEWIOWE

    SZTACHETY MODRZEWIOWE (4)

    Wysokiej jakości sztachety modrzewiowe W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości sztachety modrzewiowe, idealne do ogrodzenia Twojej posesji. Nasze sztachety wykonane są z najwyższej jakości modrzewia, co gwarantuje trwałość i estetykę przez wiele lat. Dostępne w różnych wymiarach i wzorach, nasze sztachety z drzewa modrzewiowego doskonale wpisują się w każdy krajobraz ogrodu. Sztachetki modrzewiowe idealne na ogrodzenie działki Sztachetki modrzewiowe to…
  • SZTACHETY SOSNOWE

    SZTACHETY SOSNOWE (4)

    Wysokiej jakości sztachety sosnowe W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości sztachety sosnowe, idealne do ogrodzenia Twojej posesji. Nasze sztachety wykonane są z najwyższej jakości drewna sosnowego, co gwarantuje trwałość i estetykę przez wiele lat. Dostępne w różnych wymiarach i wzorach, nasze sztachety z drzewa sosnowego doskonale wpisują się w każdy krajobraz ogrodu. Sztachetki sosnowe idealne na ogrodzenie działki Sztachetki sosnowe…

DREWNIANE SZTACHETY OGRODZENIOWE

Względy estetyczne i praktyczne od wieków uczyniły drewno niezastąpionym elementem ogrodowych aranżacji. To z niego powstają pergole, altany, podpory dla pnączy i ścieżki ogrodowe. To również najczęstszy materiał do budowy ogrodzeń i płotów. Drewniane sztachety ogrodzeniowe mogą służyć jako pełnowymiarowe ogrodzenie posesji lub skromny płotek oddzielający rabatę czy podpierający skarpę.

WYBÓR SZTACHET NA DREWNIANY PŁOTEK

Wybór sztachet na drewniany płotek nie zawsze jest łatwy. Gdy drewno ma służyć na zewnątrz, kluczowa jest jego trwałość, związana z twardością. Choć walory estetyczne są ważne, każdy rodzaj drewna, po odpowiedniej impregnacji, może prezentować się znakomicie. Jakie są cechy poszczególnych gatunków?

Sosna, świerk, jodła, olcha, osika i jesion to najczęstsze gatunki używane do produkcji płotków i sztachet. Charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Drewno z tych drzew jest łatwe do obróbki i wystarczająco trwałe po odpowiednim zabezpieczeniu.

Na droższe opcje składają się deski z dębu, buka, wiązu, modrzewia czy akacji. To twarde gatunki, odporne na warunki atmosferyczne. Rzadziej używa się lipy, topoli, jaworu i innych miękkich gatunków ze względu na ich ograniczoną trwałość.

SZTACHETY DREWNIANE NA SOLIDNY PŁOTEK OGRODOWY

To czy nasz płotek  ogrodowy będzie trwały zależy od wyboru odpowiednich sztachet drewnianych i ich konserwacji. Ogrodzenie posesji to inwestycja na lata, dlatego należy ją starannie przemyśleć.

Przy zakupie drewnianych sztachet na płotek należy zachować ostrożność, wybierając odpowiedni gatunek drewna. Deski ze świerku i sosny mogą służyć nawet przez 20-25 lat przy odpowiedniej ochronie.

IDEALNY PŁOTEK DO  TWOJEGO OGRODU Z DREWNIANYCH SZTACHETEK

Dzięki naszym drewnianym sztachetkom stworzysz niepowtarzalną atmosferę w swoim ogrodzie, podkreślając jego charakter i styl płotkiem ogrodowym. Bez względu na to, czy preferujesz tradycyjny drewniany wygląd, nowoczesny design czy też minimalistyczną estetykę, znajdziesz u nas produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do zakupów online lub bezpośrednio  w naszym punkcie stacjonarnym >>>Przejdź do  kontaktu<<<