STÓŁ DREWNIANY KWADRATOWY

299,00 459,00 

  • grubość blatu: 2,5 cm
  • wysokość stołu ok. 76 cm
  • średnica nóg: ok 5,5 x 5,5 cm
  • odległość od podłogi do listwy pod blatem: ok. 65 cm

Stół z kwadratowym blatem i zaokrąglonymi kantami

Wzbogać swoje wnętrze dzięki ręcznie wykonanemu stołowi jadalnemu z litego drewna sosnowego. Stół z kwadratowym blatem i zaokrąglonymi kantami, to produkt, który emanuje naturalnym pięknem i ponadczasową elegancją. Jego masywne nogi, delikatnie zaokrąglone po zewnętrznych stronach, zapewniają stabilność i styl, czyniąc go idealnym centrum każdego domu.

Powierzchnia stołu jest zabezpieczona bezbarwnym lakierem, który podkreśla bogatą strukturę drewna, jednocześnie zapewniając trwałość. Wykonany w całości z drewna sosnowego, a nie z płyty, stół zachowuje swoją autentyczną teksturę i urok, wnosząc odrobinę natury do wnętrza.

Stół jadalniany do niewielkich pomieszczeń

Stół jadalniany do niewielkich pomieszczeń, który łączy prostotę z funkcjonalnością. Jego minimalistyczny projekt harmonijnie komponuje się z każdym wystrojem, oferując uniwersalny i ponadczasowy urok, który będzie ozdobą Twojego domu przez lata.

Ręcznie wykonany w Polsce, ten stół gwarantuje wyjątkową jakość i długowieczność. Wysyłany jest z odkręconymi nogami dla łatwego montażu – wszystkie niezbędne elementy są w zestawie. Możesz wybierać spośród różnych kolorów wybarwienia drewna: jasny naturalny, olcha, dąb, brąz i kalwados.